Home GE-13 Perlis Parliament and State Assembly candidates

Perlis Parliament and State Assembly candidates

710
0
SHARE
Ad

 

List of Perlis Parliament candidates 2013

 

BAHAGIAN PILIHAN RAYA NAMA PENUH PARTI STATUS
#TamilSchoolmychoice

 


P. 001 – PADANG BESAR

1. ZAHIDI BIN ZAINUL ABIDIN BN LAYAK BERTANDING
2. AZAMHARI BIN MOHAMOOD PAS LAYAK BERTANDING

P. 002 – KANGAR

1. BAHARUDDIN BIN AHMAD PAS LAYAK BERTANDING
2. SHAHARUDDIN BIN ISMAIL BN LAYAK BERTANDING

P. 003 – ARAU

1. SHAHIDAN BIN KASSIM BN LAYAK BERTANDING
2. HARON BIN DIN PAS LAYAK BERTANDING
3. ZAINUDIN BIN YOM BEBAS LAYAK BERTANDING
JUMLAH KESELURUHAN 7

 

STATE ASSEMBLY

BAHAGIAN PILIHAN RAYA NAMA PENUH PARTI STATUS

P. 001 – PADANG BESAR

N. 01 – TITI TINGGI 1. YAACOB BIN MAN BEBAS LAYAK BERTANDING
2. KHAW HOCK KONG BN LAYAK BERTANDING
3. TEH SENG CHUAN DAP LAYAK BERTANDING
N. 02 – BESERI 1. MAT RAWI BIN KASSIM BN LAYAK BERTANDING
2. WAN KHARIZAL BIN WAN KHAZIM PAS LAYAK BERTANDING
N. 03 – CHUPING 1. WAN MOHAMAD FISHAAL BIN WAN DAUD PKR LAYAK BERTANDING
2. ASMAIZA BINTI AHMAD BN LAYAK BERTANDING
N. 04 – MATA AYER 1. AMMAR BIN GAZALI PKR LAYAK BERTANDING
2. KHAIRI BIN HASAN BN LAYAK BERTANDING
N. 05 – SANTAN 1. SABRY BIN AHMAD BN LAYAK BERTANDING
2. MOHD. ANUAR BIN MOHD. TAHIR PAS LAYAK BERTANDING

P. 002 – KANGAR

N. 06 – BINTONG 1. RELA BINTI AHMAD BN LAYAK BERTANDING
2. ABD JAMIL BIN KAMIS PAS LAYAK BERTANDING
N. 07 – SENA 1. ABDUL JAMIL BIN SAAD BN LAYAK BERTANDING
2. AHMAD RIZAL EFFANDE BIN ZAINOL BEBAS LAYAK BERTANDING
3. TUAN MARJA BINTI TUAN MAT PKR LAYAK BERTANDING
N. 08 – INDERA KAYANGAN 1. POR CHOO CHOR @ POR CHOO CHUAN BN LAYAK BERTANDING
2. AMEIR BIN HASSAN BEBAS LAYAK BERTANDING
3. CHAN MING KAI PKR LAYAK BERTANDING
N. 09 – KUALA PERLIS 1. SHAARI BIN LUDIN BEBAS LAYAK BERTANDING
2. MAT BIN HASSAN BN LAYAK BERTANDING
3. NOOR AMIN BIN AHMAD PKR LAYAK BERTANDING
N. 10 – KAYANG 1. YA’AKUB BIN ABU SEMAN PAS LAYAK BERTANDING
2. AHMAD BAKRI BIN ALI BN LAYAK BERTANDING

P. 003 – ARAU

N. 11 – PAUH 1. IDRIS BIN YAACOB PAS LAYAK BERTANDING
2. AZLAN BIN MAN BN LAYAK BERTANDING
N. 12 – TAMBUN TULANG 1. ISMAIL BIN KASIM BN LAYAK BERTANDING
2. AZHAR BIN AMEIR PKR LAYAK BERTANDING
N. 13 – GUAR SANJI 1. ZULMI BIN SABRI PAS LAYAK BERTANDING
2. JAFPERI BIN OTHMAN BN LAYAK BERTANDING
N. 14 – SIMPANG EMPAT 1. RUS’SELE BIN EIZAN PAS LAYAK BERTANDING
2. NURULHISHAM BIN YAAKOB BN LAYAK BERTANDING
N. 15 – SANGLANG 1. ZAINUDIN BIN YOM BEBAS LAYAK BERTANDING
2. FATHUL BARI BIN MAT JAHYA BN LAYAK BERTANDING
3. MOHD SHUKRI BIN RAMLI PAS LAYAK BERTANDING
JUMLAH KESELURUHAN 35